среда, 27. март 2024.
Одлука о додели Годишње награде „Весна Микић“

На седници Катедре за музикологију која је одржана 20. марта 2024. године, а према Правилнику о додели Годишње награде „Весна Микић“, у последњем кругу гласања једногласно је донета одлука да се за најуспелији семинарски рад студента основних академских студија Музикологије, који је презентован у оквиру Годишњих презентација семинарских радова студената ОАС Музикологије у претходној академској години, награда додели студенту Матеји Стевановићу за рад под називом Музичко-драмски монолози у операма Петра Коњовића, који је реализован на трећој години студија, под менторством др Соње Маринковић, редовног професора.

Одлуку и образложење о додели Годишње награде „Весна Микић“ можете да погледате овде.