понедељак, 26. септембар 2022.
Поновни упис за студенте уписане на МАС у школској 2021/22

Студенти уписани на Мастер академске студије школске 2021/22. године који нису завршили студије уписују поново прву годину студија уз уплату:

• накнаде у износу од 2.000 динара по преосталим ЕСП бодовима
  • уписнине у износу од 9.000 динара, и
  • накнаде за полагање завршног испита пред комисијом у износу од
    – 9.000 динара за Комисију од три члана
    – 15.000 динара за Комисију од пет чланова
Упис се врши 5. и 6. октобра 2022. године

Студенти уписани школске 2020/21. године којима је преостао само завршни рад, подносе Молбу Декану за продужење рока за завршетак студија за један семестар, на формулару доступном у Скриптарници, и плаћају надокнаду за одбрану завршног рада и уписнину.

Студент који студира ур рад, студент са инвалидитетом, студент који је уписан на студије по афирмативној мери и студент који има статус категорисаног врхунског спортисте задржава статус студента до истека рока који се одређује у троструком броју школских година потребних за реализацију студијског програма.

Пре доласка на упис обавезно попунити преко свог налога упитник Еразмус+ пројекта ДЕМУСИС о дигиталним компетенцијама, предузетничким вештинама и социјалном ангажовању музичара и ШВ-20 образац у електронском облику.