среда, 24. јануар 2024.
Пријава испита за фебруарски испитни рок

Пријава испита за фебруарски испитни рок академске 2023/24. године почиње 26. јануара и траје до 31. јануара 2024. године.
У овом испитном року могуће је пријавити испите из непарног модула. Пријава испита врши се електронским путем.
О могућим проблемима приликом пријаве студенти треба да обавесте Студентски реферат у периоду предвиђеном за пријаву испита.

У случају закашњења са пријавом, студенти су дужни да се јаве Студентском реферату и пријаве испит уз надокнаду (1500 динара по испиту).
Пријава испита по други пут се наплаћује 250 динара, а свака наредна пријава 500 динара.

Студент који није измирио своје обавезе према Факултету неће моћи да пријави испите.
Последњи рок за достављање уплате је 31. јануар 2024. до 12 часова, када и истиче рок за пријављивање.