уторак, 13. април 2021.
Позив професорима – музичко предузетништво

Поштоване колеге,

Још једном Вас Позивамо да будете део четвородневног ДЕМУСИС пројекта из области музичког предузетништва – Музика овде и сада.

Током само 4 дана у трајању од по 2 сата колега Рене Јонкер (на челу Master New Audiences and Innovative Practice) са Краљевског конзерваторијума у Хагу (Холандија), пренеће нам своја искуства из области друштвено ангажованог музичког предузетништва.

Идеја овог мини пројекта је да се уз тимски рад са одабраним студентима, на несвакидашњим локацијама на отвореном, током маја, реализује атрактивна музичка акција која ће бити и друштвено ангажована.

Циљ је – на инвентиван начин подићи свест о улози, интеракцији и значају музичара у савременом друштву.

Било би веома значајно да узмемо учешће и будемо део овог мини-пројекта и уз свој тим, уз супервизију колега из Хага, у кратком року реализујемо домишљате, интригантне, ефектне и инспиративне музичко-предузетничке друштвене акције.

Рад са професорима биће реализован од 19. до 23. априла 2021. године од 09:00 до 11:00 часова. Рок за пријаве је четвртак, 15. април 2021. године.

Пријаве за учешће послати на имејл: jovanovicdragana78@yahoo.com уз Cc: dusankajv@fmu.bg.ac.rs

Више информација, налин и рок пријаве у прилогу