четвртак, 1. април 2021.
Нова мултимедијална онлајн база података доступна у априлу

Библиотека ФМУ са задовољством обавештава студенте и запослене Факултета да је, у периоду  од 1. априла до 1. маја 2021. године, обезбеђен слободан приступ мултимедијалнoj онлајн бази података Music and Dance online.

Ова богата интернет база података садржи аудио и видео записе, партитуре у електронској форми, референтну литературу, архивску грађу и часописе, а више о њеним карактеристикама и могућностима може се прочитати у брошури Music and Dance Online.

Студенти, наставници и сарадници Факултета позивају се да у наведеном периоду истраже и максимално искористе могућности базе, на основу чега ће касније бити извршена процена о потребама за сталним приступом и претплатом.

За податке за приступ, као и могуће проблеме у приступу и друга релевантна питања, молимо да се обратите Библиотеци ФМУ на имејл biblio@fmu.bg.ac.rs