уторак, 20. септембар 2022.

Други уписни рок у школску 2022/23. годину за студенте Основних академских студија обавиће се према следећем распореду:

26. 9. 2022. године за студенте друге године
27. 9. 2022. године за студенте треће године и
28. и 29. 9. 2022. године за студенте четврте године.

Пре доласка на упис обавезно је попунити упитник за потребе Еразмус+ пројекта ДЕМУСИС преко свог налога.

За упис је потребно:
  • индекс;
  • 2 ШВ обрасца у папирном облику, као и образац у електронском облику попуњен на сопственом налогу;
  • раздужење из Библиотеке ФМУ;
  • уплата уписнине у износу од 9.000 динара. Уписнину је могуће платити и у три рате;
  • за самофинансирајуће студенте уплата прве рате школарине.

Напомена: Студенти који су у претходној години електронски попунили ШВ-20, исти прегледају и ако није било промена података изврше потврду.
У случају да постоје измене, унесу их и затим потврде.

Након уписа у ФИС, студенти сами бирају изборне предмете.
Листе изборних предмета доступне су на следећем линку, а систем ће бити отворен до 10. 10. 2022. године.
Промена изборног предмета, као и промена изборног предмета који није положен у претходној школској години, могућа је писменим путем.
Oбавезно попунити електронски ШВ-20, а уколико нема измена потврдити постојећи.