среда, 5. октобар 2022.
Објављене прелиминарне Ранг листе кандидата који су стекли право уписа на МАС, САС и у прву годину ДАС

Одлуком НУН већа Факултета музичке уметности од 4. октобра 2022. године усвојене су прелиминарне Ранг листе кандидата који су стекли право уписа на Мастер, Специјалистичке и у прву годину Докторских академских студија у академској 2022/23. години.

Прелиминарна Ранг листа кандидата који су стекли право уписа на Мастер академске студије доступна је на следећем линку.
Прелиминарна Ранг листа кандидата који су стекли право уписа на Специјалистичке академске студије доступна је овде.
Прелиминарна Ранг листа кандидата који су стекли право уписа у прву годину Докторских академских студија доступна је овде.

Напомена: Студенти који су стекли право уписа на Мастер академске студије на буџету на два различита студијска програма, потребно је да се пре уписа слањем имејла на адресу: referat@fmu.bg.ac.rs изјасне који програм желе да упишу са статусом студента на буџету.

Распоред уписа на МАС доступан је овде.